Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

2021/ 22- es tanév

 

        2021/ 22-es tanév

1.osztály

1. osztály

Osztályfőnök: Tasnádi Klára

Osztálytanító: Schäffer Nikolett

Bagó Sanel

Ignác Kristóf

Kalányos Vanessza

Kiss Viktor Gábor

Lakatos Edmund Rikárdó 

Nagy Luca

Orsós Ferenc Rafael

Pápai Amíra

Pécsi Henrietta

Pécsi Milán

Pécsi Renátó

Petrovics Fédra 

Sárközi Marcselló 

Süvecz Natasa Kornélia 

Szilágyi Barbara

 
2

2. osztály

 

Osztályfőnök: Somlyai Beatrix

 Napközis tanító: Sz. Ujházi Krisztina

Bagó Kleopátra Dzsenifer

Bagó Rómeó
Bogdán Krisztián
Dénes László
Fülöp Larissza
Gálffy Milán Leonidász
Kiss Dániel
Lakatos Noel Amir
Nyári Diego
Ocskó Benjámin Ádám
Orsós András
Petrovics Roland

Sipos Patricia

Szakács Jáde Ilona
Szilágyi Dániel
Szilágyi Seherezádé Éva

 

3

3. osztály

 

Osztályfőnök: Tóthné Lehoczki Zsuzsanna

Napközis tanító: Kókay Imréné, Rattingné Fazekas Annamária

 

Bogdán Liána Nauzika

Görbe László Márk

Horváth Szimonetta

Ignácz Angelina Szidónia

Jákovics Attila Péter

Nikolics Brendon
Nikolics Lorenzó

Nikolics Sándor Péter

Orsós Brigitta

Orsós Izabella Vanessza

Pápai Krisztián Balázs

Pécsi Kevin

Petrovics Zoltán

Wéhman Ketrin

 

4

4. osztály

 

Osztályfőnök: Tibáldné Bedő Tímea

 Napközis tanító: Tibáldné Bedő Tímea, Joó Markus, Halász Robin

Berecz Nikolasz Kevin

Bereczky János Gergely

Görbe Alexandra Melissza

Ignácz Benjamin

Kiss Krisztián

Kolompár Brendon

Lakatos György József

Nyerges Krisztofer Lajos

Orsós József

Orsós Renátó

Orsós Zoltán

Pécsi János

Törgyéki Norbert

 

5

5. osztály

 

Osztályfőnök: Halász Robin

Osztályfőnök- helyettes: Koós Katalin

Balog Szilveszter

Bogdán Jácint

Buzás Rómeó

Dénes Sándor

Fülöp Róbert

Kovács Kármen

Nikolics Jázmin

Nyírő Balázs
Orsós Ivett

Sárközi János

Sárközi Roland Gábor

Sárközi Szabina Jázmin

 

6

6. osztály

 

Osztályfőnök: Szivósné Bogdán Renáta Babett

Osztályfőnök- helyettes: Joó Markus

 

Bogdán Elvira Johanna

Bogdán Olívia Viola

Bokor Gábor Szabolcs
Boros Virág

Futó Tamás

Fróna Viktor
Jákovics Krisztián
Kárász Napsugár

Konkoly Leila Ramóna

Lakatos Melánia

Nikolics Petra Beatrix

Orsós Kinga

Orsós Nóra Lili

Palkovics Máté
Pápai Kíra

Pápai Liána

Petrovics János Krisztián

Sztojka Milán

Valencsák Szebasztián

 

7

7. osztály

 

Osztályfőnök: Dani Zsófia

Osztályfőnök- helyettes: Akucs Péter

 

Bereczky Lilla

Bogdán Attila

Bogdán Szabina

Csonka Antónió Armandó

Fülöp Leticia Bianka

Horváth Antónió

Krecsmári Laura Noémi

Nemesics Dzsenifer Amanda

Nikolics Zsolt Kevin

Nyerges Roxána Nadin

Orsós Dávid

Orsós Ramóna
Orsós Sándor

Sárközi József

Sárközi Liána Ibolya

 

 

8

8. osztály

 

Osztályfőnök: Rattingné Fazekas Annamária

Osztályfőnök- helyettes: Kőszegi Krisztián

 

Balog Rómeó

Berecz Martin

Bogdán Dzsenifer Katalin

Bogdán Péter

Dénes Ferenc

Góman Lolita Amira

Kovács Krisztina Szamanta

Kovács Leticia Liliána

Kovács Tibor

Orsós Mónika