Augusztus 2022

Népek Tánca - Népek Zenéje döntő

A hagyományőrző klubok, csoportok megmérettetésére a Népek Tánca - Népek Zenéje cím alatt futó, országos méretű versenyen, ahol minden korosztály számára, több kategóriában bemutatkozási és versenyzési lehetőséget biztosítottak a magyar és nemzetiségi kulturális értékeket őrző együtteseknek.

A Siófokon megrendezett döntőn lányaink hatalmas sikert arattak. 160 prdokució jutott be a döntőbe,és nekik mégis sikerült KIEMELT arany egy ezüst minősítést szerezniük.

Fülöp Larissza, Nikolics Jázmin, Orsós Izabella, Wéhman Ketrin, Fülöp Letícia, Lakatos Melánia, Nikolics Olga, Nikolics Petra, Pápai Kíra

Gratulálunk a lányoknak és felkészítőjüknek  Schäffer Nikolett tanítónőnek!