Július 2022

Húsvétra hangolódtunk

A tanító nénik a tavaszi szünet előtti napon, ünnepváró, interaktív nappal lepték meg a kisdiákokat. Vidáman zajlott a tavaszi szünet előtti utolsó nap. 6 állomás- 6 féle feladat. Volt tojásgurító verseny, tojáskeresés, aszfaltrajzolás és kézműveskedés.

Nagyszerdán a Néri Szent Fülöp felsősei közül néhányan a Kálvária-dombon járták és imádkozták végig Krisztus szenvedéstörténetének stációit. Ajándékok egész sorát vihettük haza a szívünkben: a gyönyörű napsütéstől és környezettől kezdve a gyerekek figyelmén és fegyelmén át egészen a lelkünkbe költöző kegyelemig.
Áldott húsvétot mindenkinek!