Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Július 2022
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Húsvétra hangolódtunk

A tanító nénik a tavaszi szünet előtti napon, ünnepváró, interaktív nappal lepték meg a kisdiákokat. Vidáman zajlott a tavaszi szünet előtti utolsó nap. 6 állomás- 6 féle feladat. Volt tojásgurító verseny, tojáskeresés, aszfaltrajzolás és kézműveskedés.

  

 

Nagyszerdán a Néri Szent Fülöp felsősei közül néhányan a Kálvária-dombon járták és imádkozták végig Krisztus szenvedéstörténetének stációit. Ajándékok egész sorát vihettük haza a szívünkben: a gyönyörű napsütéstől és környezettől kezdve a gyerekek figyelmén és fegyelmén át egészen a lelkünkbe költöző kegyelemig.
Áldott húsvétot mindenkinek!