Július 2022

LEP- Színházlátogatás

Iskolánk 5.osztályos tanulói Kati néni és Robin bácsi kíséretében, a Lázár Ervin Program keretében január 27-én a Pécsi Nemzeti Színházban  megtekintették a Valahol Európában című előadást.

A mára már klasszikussá lett alkotás hősei - gyerekek és felnőttek - egyaránt példát adnak emberségből, szolidaritásból, hűségből, a szabadságba vetett hit erejéről, amivel méltóképpen emlékezhetünk meg mindazokról, akik életüket áldozták és áldozzák nagy ügyekért, vagy csak elszenvedői a történelemnek. A pécsi előadás nem csak a háború borzalmairól akar szólni, sokkal inkább a világ elembertelenedéséről. A gyerekek is nagyon élvezték az előadást.