Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Augusztus 2022
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Márton-nap

Idei évben november 10-én tartottuk Márton napját az intézményben. A helyszín az iskola volt, viszont az óvodásainkat, azok szüleit és az óvoda dolgozóit is vendégül láttuk. A KheTanoda munkatársai is segítettek a gyerekeknek. A kézműveskedés előtt, közösen fogyasztottuk el a lilahagymás, libazsíros kenyeret és a teát. Az elkészült lámpásokkal az iskola hátsó udvarán a Szimfónia Alapfokú Művészeti Iskola tanárainak közreműködésével együtt énekeltünk Márton-napi dalokat.