November 2021

TeSzedd!

Mi az a TeSzedd!?

A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. Idén immár kilencedik alkalommal valósul meg. A szemétgyűjtési akció keretében szerte az országban „nagytakarítanak” a TeSzedd! önkéntesei. Azért szervezik meg ezt a mozgalmat minden évben, hogy közösen megtisztítsuk szűkebb-tágabb környezetünket. Az akció összeköti a környezetvédelmet az önkéntességgel, erősíti a közösségi összefogást, segíti a szemléletformálást.

2021.10.20- án iskolánk is csatlakozott az akcióhoz. Tanulóink és tanáraink az iskola területét szebbé, tisztábbá varázsoltàk. A programon a tanulóink aktívan vettek részt.

További képek: