Október 2021

Zánka- Erzsébet tábor

Iskolánk 10 tanulója lehetőséget kapott, hogy részt vegyen a zánkai Erzsébet táborban. A vakáció időszakában változatos programokon vehetnek részt a gyerekek, jó idő esetén pedig egy autóktól elzárt gyalogos sétányon tudják megközelíteni a Balaton-partot, ahol a lidósított partszakaszon kialakított öblök és felújított vizesblokkok teszik még kényelmesebbé a strandolást, valamint a vízparti programokat.
A diákok napi ötszöri étkezést kaptak, modern szálláshelyen voltak elhelyezve és rengeteg élménnyel gazadagodva érkeztek haza.
Köszönjük a Katolikus Karitasznak a lehetőséget.